Common Rail Suutin Bosch 0445110069 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)

379,00 

 

BOSCH 0445110105
BOSCH 0986435158
BOSCH 0445110070
BOSCH 0986435054
BOSCH 0986435053
BOSCH 0986435046
BOSCH 0986435045
BOSCH 0445110182
BOSCH 0445110181
BOSCH 0445110106

DODGE 5135154AA
MERCE A61207004870080
MERCE A6120700487

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t 216 CDI 04/2000-05/2006

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t  308 CDI 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t  311 CDI 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t  311 CDI 4×4 08/2002-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t  313 CDI 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t  316 CDI 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t  316 CDI 4×4 08/2002-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t 413 CDI 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t 416 CDI 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t 416 CDI 4×4 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ V-SARJA  V 220 CDI (638.294) 03/1999-07/2003
MERCEDES-BENZ VITO 108 CDI 2.2 (638.194) 03/1999-07/2003
MERCEDES-BENZ VITO 110 CDI 2.2 (638.194) 03/1999-07/2003
MERCEDES-BENZ VITO 112 CDI 2.2 (638.194) 03/1999-07/2003

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Common Rail Suutin Bosch 0445110069 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *