Common Rail Suutin Bosch 0445110071 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)

335,00 

 

BOSCH 0445110199
BOSCH 0445110100
BOSCH 0986435072
BOSCH 0445110099
BOSCH 0445110072
BOSCH 0986435062
BOSCH 0445110071
BOSCH 0986435061
BOSCH 0986435042
BOSCH 0986435041
BOSCH 0445110200
MERCEDES A61107013870080
MERCEDES A6110701387

 

MERCEDES-BENZ C-SARJA (W203) C 200 CDI (203.004) 09/2000-02/2007
MERCEDES-BENZ C-SARJA (W203) C 220 CDI (203.006) 05/2000-02/2007
MERCEDES-BENZ C-SARJA Coupe (CL203) C 220 CDI (203.706) 03/2001-01/2004
MERCEDES-BENZ C-SARJA T-Model (S203) C 200 CDI (203.204) 03/2001-08/2007
MERCEDES-BENZ C-SARJA T-Model (S203) C 220 CDI (203.206) 03/2001-08/2007
MERCEDES-BENZ E-SARJA (W210) E 200 CDI (210.007) 07/1999-03/2002
MERCEDES-BENZ E-SARJA (W210) E 220 CDI (210.006) 07/1999-03/2002
MERCEDES-BENZ E-SARJA (W210) E 270 CDI (210.016) 07/1999-03/2002
MERCEDES-BENZ E-SARJA StW (S210) E 220 T CDI (210.206) 07/1999-03/2003
MERCEDES-BENZ E-SARJA StW (S210) E 270 T CDI (210.216) 07/1999-03/2003

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Common Rail Suutin Bosch 0445110071 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *