Common Rail Suutin Bosch 0445110078 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)

339,00 

 

BOSCH 0986435120
VOLVO 30756063
VOLVO 8658352
VOLVO 8658351
VOLVO 8658350
VOLVO 8627319
VOLVO 8602669
VOLVO 36051165
VOLVO 31303259
VOLVO 30777314
VOLVO 8658353

 

VOLVO S60 I 2.4 D 12/2001-04/2010
VOLVO S60 I 2.4 D5 07/2001-04/2010
VOLVO S80 I 2.4 D 10/2001-07/2006
VOLVO S80 I  2.4 D5 08/2001-07/2006
VOLVO V70 II (SW) 2.4 D 12/2001-08/2007
VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 08/2001-08/2007
VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 12/2005-08/2007
VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 AWD 03/2003-08/2007
VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.4 D5 XC AWD 09/2002-08/2007
VOLVO XC90 I D5 AWD 10/2002-12/2006

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Common Rail Suutin Bosch 0445110078 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *