Common Rail Suutin Bosch 0445110083 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)

335,00 

 

BOSCH 0986435078
FIAT 55176443
FIAT 71794071
FIAT 71791255
FIAT 55192495
FIAT 55192096
FIAT 55184536
LANCIA 55192096
LANCIA 55184536
OPEL 93169113
OPEL 93183910
OPEL 93177373

 

FIAT DOBLO  1.3 JTD 16V 05/2004-12/2006
FIAT IDEA  1.3 JTD 01/2004-
FIAT PALIO  1.3 JTD Multijet 06/2003-
FIAT PANDA 1.3 D Multijet 09/2003-
FIAT PANDA 1.3 D Multijet 4×4 10/2004-
FIAT PUNTO  1.3 JTD 16V 06/2003-
LANCIA MUSA 1.3 D Multijet 10/2004-09/2012
LANCIA YPSILON  1.3 JTD 10/2003-12/2011
OPEL AGILA  1.3 CDTI 08/2003-12/2007
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V 10/2004-
OPEL CORSA C 1.3 CDTI 06/2003-12/2009
OPEL MERIVA 1.3 CDTI 04/2005-05/2010
OPEL TIGRA TwinTop 1.3 CDTI 06/2004-
SUZUKI IGNIS II 1.3 DDiS 09/2003-
SUZUKI SWIFT III 1.3 DDiS 08/2005-
SUZUKI WAGON  1.3 DDiS 09/2003-

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Common Rail Suutin Bosch 0445110083 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *