Common Rail Suutin Bosch 0445110121 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)

330,00 

 

BOSCH 0986435051
BOSCH 0445120206
BOSCH 0445110205
BOSCH 0445110120
BOSCH 0986435068
BOSCH 0986435067
BOSCH 0986435052
MERCEDES A61307006870080
MERCEDES A6130700687

 

MERCEDES-BENZ C-SARJA (W203) C 200 CDI (203.004) 09/2000-02/2007
MERCEDES-BENZ C-SARJA (W203) C 220 CDI (203.006) 05/2000-02/2007
MERCEDES-BENZ C-SARJA (W203) C 270 CDI (203.016) 12/2000-02/2007
MERCEDES-BENZ C-SARJA Coupe (CL203) C 220 CDI (203.706) 03/2001-01/2004
MERCEDES-BENZ C-SARJA T-Model (S203) C 200 CDI (203.204) 03/2001-08/2007
MERCEDES-BENZ C-SARJA T-Model (S203) C 220 CDI (203.206) 03/2001-08/2007
MERCEDES-BENZ C-SARJA T-Model (S203) C 270 CDI (203.216) 03/2001-08/2007
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 270 CDI (209.316) 10/2002-05/2009
MERCEDES-BENZ E-SARJA (W210) E 200 CDI (210.007) 07/1999-03/2002
MERCEDES-BENZ E-SARJA (W210) E 220 CDI (210.006) 07/1999-03/2002
MERCEDES-BENZ E-SARJA (W210) E 270 CDI (210.016) 07/1999-03/2002
MERCEDES-BENZ E-SARJA StW (S210) E 220 T CDI (210.206) 07/1999-03/2003
MERCEDES-BENZ E-SARJA StW (S210) E 270 T CDI (210.216) 07/1999-03/2003

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Common Rail Suutin Bosch 0445110121 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *