Common Rail Suutin Bosch 0445110141 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut]

335,00 

 

BOSCH 0986435086
OPEL 4417364
OPEL 93169137
OPEL 9109795
RENAULT 8200146357
RENAULT 166001387
RENAULT 7701474813

 

NISSAN INTERSTAR dCi 100 11/2003-
NISSAN INTERSTAR dCi 120 07/2002-
OPEL MOVANO Combi  2.5 DTI 10/2001-
RENAULT MASTER II  2.5 dCi 100 10/2003-
RENAULT MASTER II 2.5 dCi 120 10/2001-

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Common Rail Suutin Bosch 0445110141 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut]”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *