Common Rail Suutin Bosch 0445110159 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)

335,00 

 

BOSCH 0986435088
FIAT 55192739
FIAT 55191958
FIAT 55185333
OPEL 93184794
OPEL 93179047
OPEL 93169121
OPEL 5821100
OPEL 55192739

 

 

OPEL ASTRA H  1.9 CDTI 06/2004-
OPEL ASTRA H  1.9 CDTI 16V 04/2004-
OPEL ASTRA H GTC  1.9 CDTi 03/2005-
OPEL ASTRA H GTC 1.9 CDTi 16V 03/2005-
OPEL ASTRA H StW 1.9 CDTI 09/2004-
OPEL ASTRA H StW  1.9 CDTI 16V 08/2004-
OPEL ASTRA H TwinTop 1.9 CDTi 09/2005-
OPEL SIGNUM 1.9 CDTI 04/2004-
OPEL VECTRA C 1.9 CDTI 04/2004-
OPEL VECTRA C GTS 1.9 CDTI 04/2004-
OPEL VECTRA C StW 1.9 CDTI 04/2004-
OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI 07/2005-
SAAB 9-3  1.9 TiD 09/2004-02/2015

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Common Rail Suutin Bosch 0445110159 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *