Common Rail Suutin Bosch 0445110181 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)

363,00 

 

BOSCH 0445110105
BOSCH 0986435158
BOSCH 0445110070
BOSCH 0986435054
BOSCH 0445110069
BOSCH 0986435053
BOSCH 0986435046
BOSCH 0986435045
BOSCH 0445110182
BOSCH 0445110106
DODGE 05135154AA
DODGE 5135154AA
MERCEDES A61207004870080
MERCEDES A6120700487

 

 

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t  (901, 902) 216 CDI 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t  (903) 308 CDI 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t (903) 311 CDI 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t  (903) 311 CDI 4×4 08/2002-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t (903) 313 CDI 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t (903) 316 CDI 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t (903) 316 CDI 4×4 08/2002-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t  (904) 413 CDI 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t (904) 416 CDI 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t  (904) 416 CDI 4×4 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ V-SARJA  200 CDI (638.294) 03/1999-07/2003
MERCEDES-BENZ V-SARJA 220 CDI (638.294) 03/1999-07/2003
MERCEDES-BENZ VITO  (638) 108 CDI 2.2 (638.194) 03/1999-07/2003
MERCEDES-BENZ VITO   (638) 110 CDI 2.2 (638.194) 03/1999-07/2003
MERCEDES-BENZ VITO  (638) 112 CDI 2.2 (638.194) 03/1999-07/2003

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Common Rail Suutin Bosch 0445110181 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *