Common Rail Suutin Bosch 0445110195 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)

365,00 

 

BOSCH 0986435057
BOSCH 0445110196
BOSCH 0445110195
BOSCH 0445110116
BOSCH 0445110115
BOSCH 0986435058

 

MERCEDES A66807012870080
MERCEDES A6680701287

MERCEDES-BENZ A-SARJA (W168) A 160 CDI (168.006) 02/2001-08/2004
MERCEDES-BENZ A-SARJA (W168) A 160 CDI (168.007) 07/1998-02/2001
MERCEDES-BENZ A-SARJA (W168) A 170 CDI (168.008) 07/1998-02/2001
MERCEDES-BENZ A-SARJA (W168) A 170 CDI (168.009, 168.109) 02/2001-08/2004

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Common Rail Suutin Bosch 0445110195 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *