Common Rail Suutin Bosch 0445110201 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)

359,00 

 

BOSCH 0445110097
BOSCH 0986435064
BOSCH 0445110096
BOSCH 0986435063
BOSCH 0445110095
BOSCH 0986435038
BOSCH 0445110034
BOSCH 0986435037
BOSCH 0445110033
BOSCH 0986435030
BOSCH 0986435012
BOSCH 0445110202

 

MERCEDES A61307008870080
MERCEDES A6130700887

 

MERCEDES-BENZ G-SARJA (W463) G 270 CDI (463.322, 463.323) 10/2001-
MERCEDES-BENZ M-SARJA (W163) ML 270 CDI (163.113) 12/1999-06/2005
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t (903) 308 CDI 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t (903) 311 CDI 04/2000-05/2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t (903) 311 CDI 4×4 08/2002-05/2006

MERCEDES-BENZ V-SARJA  200 CDI (638.294) 03/1999-07/2003
MERCEDES-BENZ V-SARJA  220 CDI (638.294) 03/1999-07/2003
MERCEDES-BENZ VITO 108 CDI 2.2 (638.194) 03/1999-07/2003
MERCEDES-BENZ VITO 110 CDI 2.2 (638.194) 03/1999-07/2003
MERCEDES-BENZ VITO 112 CDI 2.2 (638.194) 03/1999-07/2003

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Common Rail Suutin Bosch 0445110201 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *