Common Rail Suutin Bosch 0445110207 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)

359,00 

 

BOSCH 0986435069
BOSCH 0445110208
BOSCH 0445110104
BOSCH 0445110103

 

MERCEDES A62897995870080
MERCEDES A6280700587

 

MERCEDES-BENZ E-SARJA (W211) E 400 CDI (211.028) 02/2003-12/2008
MERCEDES-BENZ G-SARJA (W463) G 400 CDI (463.332, 463.333) 12/2000-
MERCEDES-BENZ G-SARJA Cabrio (W463) G 400 CDI (463.309) 12/2000-
MERCEDES-BENZ M-SARJA (W163) ML 400 CDI (163.128) 09/2001-06/2005
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W220) S 400 CDI (220.028, 220.128) 06/2000-08/2005
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W220) S 400 CDI (220.028, 220.128) 06/2003-08/2005

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Common Rail Suutin Bosch 0445110207 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *