Common Rail Suutin Bosch 0445110213 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)

374,00 

 

ALFA 55198219 ALFA 55217235
BOSCH 0986435162
FIAT 71794168
FIAT 71793290
FIAT 71792985
FIAT 55221021
FIAT 55217235
FIAT 55198219
FIAT 55192740
LANCI 55217235
LANCI 55198219

ALFA ROMEO 159  2.4 JTDM 09/2005-11/2011
ALFA ROMEO 159 Sportwagon  2.4 JTDM 03/2006-11/2011
ALFA ROMEO 166  2.4 JTD 07/2005-06/2007
ALFA ROMEO BRERA  2.4 JTDM 20V 01/2006-06/2010
ALFA ROMEO SPIDER 2.4 JTDM 04/2007-06/2010
FIAT CROMA  2.4 D Multijet 06/2005-
LANCIA THESIS 2.4 D Multijet 04/2006-07/2009

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Common Rail Suutin Bosch 0445110213 (sis. runkopantin 80,00€ ja toimituskulut)”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *